Čo je čistenie kanalizácie

Keď dôjde k zníženiu prietočnosti kanalizácie alebo k jej upchatiu, je potrebné vykonať čistenie kanalizácie. V závislosti od typu a rozsahu upchatia, priemeru potrubia, možností vstupu do potrubia a materiálu potrubia je potrebné zvoliť vhodný spôsob a postup čistenia kanalizácie.

V prípade, že potrebujete vykonať čistenie kanalizácie, je potrebné obrátiť sa na špecializovanú firmu, ktorá sa zaoberá čistením a opravou kanalizačného systému. Najlepší spôsob, ako predísť ďalším škodám, je obrátiť sa na odborníkov čo najskôr. Či už sa jedná o problémy s kanalizáciou v bytovom dome, rodinnom dome alebo firemnom objekte, platí, že čím skôr necháte kanalizačný systém vyčistiť, tým skôr sa zbavíte nepríjemnstí a budete môcť opäť normálne fungovať.

Čistením kanalizáce tlakovou vodou – tzv. vysokotlakovým čistením kanalizácie, v kombinacii s vhodnými tryskami alebo frézami je možné účinne vyčistiť aj veľmi zanesené a odstrániť tak tvrdé usadeniny, tuk, stavebné hmoty, naplaveniny alebo korene.

Okrem havarijného čistenia kanalizácie je možné tiež vykonať preventívne prepláchnutie alebo obnovu plnohodnotnej funkčnosti kanalizačného potrubia napr. pri odovzdávaní stavieb investorovi.

PK - krtkovanie, s.r.o.

Problémy s upchatým odtokom, WC, drezom, vaňou, kanalizáciou? Do hodiny sme u vás! Ročne vyrážame k stovkám naliehavých prípadov čistenia kanalizácií, odpadov a potrubí. V Bratislavskom, Trnavskom a Nitrianskom kraji a na väčšie zásahy aj na iných miestach v SR. Máme k dispozícii výkonnú techniku a viac ako 15 rokov skúseností. Vyriešime akýkoľvek problém s kanalizáciou v celom rozsahu. Spoľahnite sa!