Čo je krtkovanie

S upchatým odtokom či kanalizáciou sa často stretávame v domácnostiach, ale aj v rôznych prevádzkach a zariadeniach. Môže spôsobiť nemalé nepríjemnosti. Každý, kto sa už stretol s upchatým kuchynským drezom, umývadlom alebo WC nám isto dá za pravdu, že vyriešiť starosti s nepriechodným odtokom či potrubím sú skutočné peklo.

S podobnými problémami sa však bežne stretávame aj v hoteloch, reštauráciách, administratívnych budovách, nákupných centrách, nemocniciach a v iných obchodných prevádzkach.

Upchatie odtoku či kanalizácie býva spravidla zapríčinené nánosmi mastných usadenín, vlasov, chlpov domácich zvierat, zvyškami jedla a rôznymi predmetmi bežne používanými v domácnostiach.

Riešením problémov s upchatým potrubím a kanalizáciou je krtkovanie odpadov – odborné mechanické čistenie kanalizácie. Krtkovanie odpadov vykonávajú špecializované firmy účinnými metódami, ktoré sú šetrné nie len k samotnému potrubiu, ale aj k životnému prostrediu – viac informácií: krtkovanie bratislava.

PK - krtkovanie, s.r.o.

Problémy s upchatým odtokom, WC, drezom, vaňou, kanalizáciou? Do hodiny sme u vás! Ročne vyrážame k stovkám naliehavých prípadov čistenia kanalizácií, odpadov a potrubí. V Bratislavskom, Trnavskom a Nitrianskom kraji a na väčšie zásahy aj na iných miestach v SR. Máme k dispozícii výkonnú techniku a viac ako 15 rokov skúseností. Vyriešime akýkoľvek problém s kanalizáciou v celom rozsahu. Spoľahnite sa!